Cnc Kesim ve Büküm

CNC Plazma Kesim makinesiyle; sac, paslanmaz çelik, pirinç, titanyum ve alüminyum gibi malzemelerden üretilmiş çeşitli materyallerin plazma kesimi yapılır.

 

Plazma kesimin esası; maddenin gaz halinde doğru koşullar altında maddeye enerji verilmeye devam edilmesi oluşturur. Metalin plazma haline geçmesiyle, maddenin ya da metalin plazma haline geçmesine yol açar.

 

Plazma kesim günümüzde imalat sanayi başta olmak üzere; gemi sanayi, otomotiv, basınçlı kap imalatı gibi pek çok alanda kullanılmaktadır.

 

Firmamızın sizlere sağladığı hizmetlerden bir diğeri de sac kesim büküm işleridir. Sac malzeme metal sanayinin her alanında yaygın olarak kullanılan bir malzemedir. Sac plakaların kullanılacak alana göre şekillendirilmesi gerekmektedir. Malzemelerin kesim işlemlerini makas kesim, büküm işlemlerini ise abkant büküm makineleri ile yapmaktayız. Firmamız bu konuda sizlere en kaliteli hizmeti çok uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Döküm, tarım aletleri, makine imalatı ve daha birçok sektöre hizmet veren firmamız hizmet kalitesi ve sağladı güven ile müşteri potansiyelini en üst seviyelere çıkarmayı başarmıştır.

Silindir büküm ve plazma kesim hizmetlerimiz de yine alanında profesyonel çalışanlarımızla sizler için en kaliteli ve uygun fiyatlar sunarak istenilen ölçülerde ürünler oluşturulmaktadır.

 

Ayrıca firmamızda özel makine imalatları da yapılmaktadır. Müşterilerimizin istek ve taleplerine göre bizler deneyimli kadromuzla sizlere bu alanda da hizmet vermeyi amaç haline getirmiş bulunmaktayız.
 

Hızlı iletişim
  • +90 288 606 01 39
  • +90 541 429 21 00
  • info@demirsahoglu.com
İletişim Formu
Hızlı iletişim

WhatsApp
Hemen Ara